Fotografia ślubna

Fotografia ślubna Nysa

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne to te, opowiadające historię dwojga ludzi, przedstawiające emocje jakie towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. Dlatego, jako fotograf ślubny, towarzyszę Wam od przygotowań, przez błogosławieństwo, ceremonię ślubną i weselną zabawę aż do oczepin, tworząc w ten sposób niepowtarzalny reportaż ślubny. Ważne jest dla mnie by zdjęcia z wesela były naturalne i przedstawiały to co najważniejsze – emocje jakie pojawiają się w tym wyjątkowym dla Was dniu. Jako fotograf na wesele jestem pewnego rodzaju obserwatorem, który stara się uchwycić każdy uśmiech, czułość, a nawet łzy wzruszenia. Ujęcia mogą być zarówno kolorowe, jak i czarno-białe. Kolorowe świetnie sprawdzą się w albumie ślubnym czy jako upominek dla gości weselnych. Czarno-białe natomiast mogą stanowić nowoczesną, a zarazem zmysłową ozdobę ścian Waszej sypialni. Z pewnością każde z nich sprawi, że będziecie mogli wspominać ten wielki dzień przez długie lata.

Fotograf na ślub opolskie to nie tylko fotografia ślubna w kościele czy podczas przyjęcia weselnego. W ofercie dostępna jest również Sesja Ślubna Plener. Zdjęcia ślubne plener mogę wykonać w stylu boho czy rustykalnym, w miejscu, które sami wybierzecie, które jest dla Was szczególne.

Fotograf ślubny Nysa stawia na indywidualność, nie tylko jeśli chodzi o pracę nad reportażem ślubnym, ale również o jego wycenę. Podczas rozmowy wspólnie ustalamy jakie są Wasze oczekiwania i na tej podstawie możemy oszacować koszty. Jako Fotograf na ślub oferuję również możliwość skróconego reportażu w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.