Fotografia produktowa

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

scrapki-ihs-ptaki-golebie-komunijne

Rozmiar 2-wzór2

fotografia-z-cynamonem

napisy-ze-sklejki-decoupage-2

zdjęcia-produktowe

-zdjecia-produktowe-24

zdjęcia-produktowe

kolczyki-łapy-fotografia-produktowa

tabliczki-miesięczne-dla-dziecka

Hostia-scrapki-komunijne-100

-zdjecia-produktowe-10

narożniki czarne

zabawki drewniane zdjecia produktowe

taśmy klejące ozdobne czarne

-zdjecia-produktowe-22

scrapki-gwiadki-do-kartek

A33_5925-24

skrzydle-ze-sklejki-2

08-still life 01-fotografia-reklamowa

zdjecie-produktowe-drewno-bytecraft

08-still life 04

wstążka jutowa 2cm

-zdjecia-produktowe-5

tasma jutowa 10mm

Fotografia produktowa Nysa

Fotografia reklamowa produktów polega na wykonaniu najwyższej jakości zdjęć przedstawiających produkt w zestawieniu z tłem, dopasowanymi kolorami, mogą pojawiać się ujęcia produktu w użyciu. Zdjęcia reklamowe mają za zadanie pokazać atuty produktu, możliwości jego wykorzystania przez kupujących. Sprawdzą się też jako zdjęcia na funpage sklepu internetowego, albo jako zdjęcia dodatkowe, żeby przyciągnąć kupujących poprzez zmysł wzroku. Tutaj nie używamy białego tła – to zdjęcia, które są bardziej artystyczne, wykorzystujące delikatne, lekkie światło. Lubię takie zdjęcia uzupełniać drewnem czy jutą. Lubię style boho – które fajnie sprawdzają się dla rękodzielnictwa, produktów ze sklejki, kawy, biżuterii. Ubrania fotografuję na moich dziewczynach – wykorzystane na sesji zdjęciowej pokażą jak można je nosić : )

Fotografia packshotowa charakteryzuje się tym, że produkt zazwyczaj znajduje się na środku kadru i umieszczony jest na białym tle. Najważniejsze jest by oddać rzeczywisty wygląd produktu, uniknąć zbędnych elementów i skupić się na samym produkcie. Jako fotograf produktowy stawiam się w roli kupującego, dlatego cenię sobie autentyczność, przedstawiam produkt taki, jaki faktycznie jest.

Profesjonalne zdjęcia produktowe bez wątpienia przyciągną zainteresowanie kupujących, a tym samym zwiększą szansę na sprzedaż produktu. Packshoty świetnie się sprawdzą na allegro bądź w Twoim sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.