Fotografia portretowa

To co możesz zobaczyć w moich portretach, to że nie bałam się zakochać w tych osobach.
Annie Leibovitz

Fotografia portretowa Nysa

ZDJĘCIA PORTRETOWE to nie tylko surowe, mało ciekawe zdjęcia do dokumentów czy zdjęcie na Facebook. To przede wszystkim praca z drugim człowiekiem, poznanie jego osobowości i historii. Wspólna, nie zawsze łatwa, praca nad stworzeniem czegoś więcej niż oklepane zdjęcie twarzy. Dzięki trzem lampom studyjnym jestem w stanie jeszcze lepiej pracować światłem i cieniem tworząc portret w studio, co w dużej mierze wpływa na efekt końcowy portretu. Mogę pokazać Ci Ciebie, w nowej dla Ciebie odsłonie.
Sesja portretowa Nysa daje wiele możliwości. Możemy pracować w studio wykorzystując jego spokojne i naturalne wnętrze, możemy wykonać zdjęcia w kolorze lub czarno-białe, z bliska bądź ustawić obiektyw nieco dalej. Możemy również stworzyć portret w plenerze. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. Fotografia portretowa może mieć wiele zastosowań. Może stanowić zarówno profesjonalne zdjęcie portretowe na FB, uzupełnienie domowych albumów, jak również element dekoracyjny ścian.
Czarno białe portrety świetnie sprawdzą się by wyrazić kobiecość i towarzyszące emocje oraz jako sensualne portrety tworząc zdjęcia z bliska. To właśnie one pokazują najwięcej. To one tworzą opowieść o nas samych odkrywając przed obiektywem uczucia i wrażliwość wynikające z życiowych doświadczeń.
SESJA PORTRETOWA z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem, pomagającym otworzyć się nie tylko przed obiektywem, ale często też przed samym sobą, a zdjęcia wykonane w najwyższej jakości będą doskonałą pamiątką na długie lata.